Projekt Akademia Młodego Przedsiębiorcy

Dnia 14 stycznia 2015r. uczennice z kl. III THA Ola Wiącek (liderka drużyny) oraz: Anita Gajek, Anna Strzelec i Marta Strzyżewska uczestniczyły w gali finałowej projektu Akademia Młodego Przedsiębiorcy. Uroczystość odbyła się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczennice od października 2014 r. zdobywały punkty na platformie edukacyjnej Akademii Młodego Przedsiębiorcy i w klasyfikacji ogólnej szkół zajęły 7 miejsce, zespołowo 23. W projekcie uczestniczył także drugi zespół utworzony przez Katarzynę Wilczyńską z lasy IV THB.
   Projekt Akademia Młodego Przedsiębiorcy został przeprowadzony w 20 szkołach ponadgimnazjalnych z całej Polski, od września do grudnia 2014 r. W tym czasie uczniowie poznali zasady przedsiębiorczości i zarządzania projektami. Rozwiązywali liczne zadania praktyczne, budowali zespoły, przygotowywali logotypy, określali cele biznesowe, analizowali rynek, opracowywali oferty biznesowe czy tworzyli fanpage własnej firmy na Facebooku. Uczestnictwo w tym projekcie wzbogaciło wiedzę i doświadczenia uczniów.
   Opiekunem zespołów była Agata Skwara- nauczyciel przedsiębiorczości.