Projekt edukacyjny "LONDON WEEK"

W dniach 28-31 października w naszej szkole realizowany będzie projekt edukacyjny DIDACTO EDUCATION POLSKA zatytułowany LONDON WEEK. Z tej okazji uczniowie będą mogli brać udział w wielu aktywnościach związanych z Wielką Brytanią:   PONIEDZIAŁEK (28.10): UNION JACK’S DAY Tego dnia przychodzimy do szkoły ubrani w kolorach flagi brytyjskiej  (osoby, które będą odpowiednio ubrane są zwolnione z niezapowiedzianych form sprawdzenia wiedzy). Dodatkowo na szkolnych korytarzach (głównie przy salach, gdzie odbywają się lekcje języka angielskiego)  pojawi się wystawa z NIEZWYKŁYMI CIEKAWOSTKAMI O LONDYNIE z kodami QR do zeskanowania i zobaczenia wyjątkowych miejsc lub usłyszenia ciekawych informacji o Londynie (informacje z wystawy przydadzą się w konkursie, który odbędzie się we wtorek).   WTOREK(29.10): Konkurs wiedzy o Londynie We wtorek zapraszamy po jednym przedstawicielu z klas I-IV do sali 14 na zmagania konkursowe z wiedzy o Londynie. Konkurs odbędzie się na 7 lekcyjnej.   ŚRODA: TEA TIME oraz SELFIE STATION W środę na długiej przerwie przy sali nr 10 będzie można spróbować pysznych herbat przyrządzonych przez naszych uczniów, a po herbatce zapraszamy na korytarz przy sali 46 aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.   CZWARTEK: Warsztaty DIY/ Game and puzzle day W tym dniu podczas lekcji języka angielskiego odbędą się różne warsztaty, podczas których uczniowie wykonają prace plastyczne lub zagrają w gry związane z ciekawymi miejscami w Londynie.   Zapraszamy do udziału i dobrej zabawy!