Projekt edukacyjny dla uczniów OZE

Uczniowie Technikum nr 2 kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, uczestniczą w X edycji programu edukacyjnego dla uczniów technicznych szkół ponadpodstawowych „Bosch Home Comfort szkoli”. Jego celem jest zapoznanie uczniów z technologiami wykorzystywanymi w urządzeniach grzewczych, ich funkcjonowaniem oraz aspektami ekonomicznymi związanymi z ich eksploatacją. Najlepsi uczestnicy zdobywają nagrody - elektronarzędzia marki Bosch. Najwyższy wynik w szkole z działu technika kondensacyjna, uzyskał uczeń klasy 5 TE Mikołaj Bieniek, który w nagrodę otrzymał cyfrowy detektor Bosch Truvo. Gratulujemy!  Przed uczniami kolejne zmagania sprawdzające wiedzę z wentylacji mechanicznej i pomp ciepła. Nauczycielem koordynującym program w ZS nr 2 jest p. Paweł Salamończyk.