Rozpoczęcie roku 2015-16

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolonego 2015/2016.
W akademii wzięli udział: p. Janusz Kozioł – Starosta Łukowski, Dyrektor Szkoły p. Krzysztof Okliński, Wicedyrektorzy Zespołu Szkół Nr 2: p. Krystyna Konieczna i p. Katarzyna Celińska oraz p. Dariusz Olszewski – kierownik szkolenia praktycznego, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.
   Młodzież z klas: III TH A, III TH B, III TE oraz IV TH A, pod kierunkiem p. J. Pucyk, zaprezentowała montaż słowno – muzyczny przygotowany dla uczczenia pamięć Polaków poległych podczas II wojny światowej.
  W programie uroczystości znalazły się także przemówienia okolicznościowe. Starosta Powiatu Łukowskiego - p. Janusz Kozioł nawiązał w swoim wystąpieniu do 76 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz potrzeby kształcenia zawodowego młodzieży. Na zakończenie życzył wszystkim wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie głos zabrał p. Krzysztof Okliński - dyrektor ZS Nr 2 w Łukowie, który przedstawił organizację roku szkolnego 2015/2016.
   Na zakończenie p. Sylwester Broński przypomniał zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole oraz w drodze do niej.
   Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przygotowali: p. Joanna Pucyk oraz p. Sylwester Broński. Nad oprawa muzyczną czuwał p. Grzegorz Dziurdziak.

7zs