Rozstrzygnięcie konkursów: „Młodzi-wolni od uzależnień” oraz „Sport-alternatywą dla używek”

Z przyjemnością informujemy, że w szkolnym konkursie profilaktycznym pod hasłem  „Młodzi-wolni od uzależnień” zorganizowanym w ramach realizacji programu „ARS, czyli jak dbać o miłość” wzięło udział 36 uczniów. Uczestnicy zmagań konkursowych wykazali się dużą wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień od alkoholu, narkotyków i dopalaczy. 

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Anna Mućka- kl. II THGA

II miejsce- Joanna Jodełka- kl. II TH

III miejsce-Wiktoria Rusa- kl. II THGA

Wyróżnienia otrzymali:

Magda Gromada-kl. III TH

Nina Kąkol-kl. II THGA

Jakub Łukasik-kl. III TH


Miło nam także ogłosić wyniki konkursu pod hasłem „Sport-alternatywą dla używek” związanego z  ogólnopolskim wyzwaniem rekreacyjnym RakReaton w ramach Kampanii Złotej Wstążki. Wszyscy członkowie społeczności szkolnej ZS nr 2, którzy brali udział w RakReatonie we wrześniu zgłaszali się w dniach 28-30.09.2020r. do pedagoga lub psychologa szkolnego podając zebraną przez siebie liczbę punktów uzyskanych podczas wykonywania aktywności fizycznej. Uczestnicy z największą liczbą punktów w 3 kategoriach zostali nagrodzeni!

Uczennice:

1.Klaudia Sowa- kl. II TK

2. Paulina Białach-kl. III TH

3. Sylwia Wójcik-kl. III TH


Uczniowie:

1.Eryk Bartoszewski- kl. II TE

2.Maciej Wróbel-kl. II BAG

3. Piotr Nowak-kl. III TH


Nauczyciele: 

1. p. Monika Osińska. 

2. p. Anna Rychta 

3. p. Monika Tomaszewska- Madej.

Inicjatorkami w/w przedsięwzięć były: p. A.Olszewska-pedagog szkolny, p. E.Janiak-psycholog szkolny oraz p. M.Goławska-koordynator programów edukacyjno-profilaktycznych „ARS, czyli jak dbać o miłość” oraz „Wybierz życie, pierwszy krok”.Galeria