Salon Maturzystów

20 września 2022 r.  grupa uczniów z klas: IV THGA, TIV HGB i IV TKG, pod opieką p. Agaty Skwary, pojechała na wycieczkę do Lublina, gdzie wzięła udział w Salonie Maturzystów. Jest to ogólnopolska kampania organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, a tegoroczna edycja upłynęła pod hasłem „Tu matura spotyka się ze studiami” i została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki - Przemysława Czarnka oraz Przewodniczącego KRASP - prof. Arkadiusza Mężyka.

Maturzyści mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną polskich i zagranicznych szkół wyższych oraz spotkać się z ekspertami, którzy wygłosili prelekcje dotyczące matury z poszczególnych przedmiotów.

To wydarzenie ułatwi uczniom przygotowanie do matury i podejmowanie decyzji dotyczących przyszłości.