STUDNIÓWKA 2018

„Poloneza czas zacząć”

W ten wyjątkowy wieczór dnia 20 stycznia 2018 r. młodzież klas IV technikum kształcąca się w zawodach: technik hotelarstwa, kelner oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wzięła udział w Balu Studniówkowym, który odbył się w Pałacyku „Fantazja”. Tradycyjnie, bal uroczyście otworzył Dyrektor szkoły- p. Krzysztof Okliński. Następnie uczniowie prowadzący uroczystość- Marlena Tomasik z kl. IV TH oraz Cezary Niezabitowski z kl. IV TE w imieniu wszystkich maturzystów podziękowali Dyrekcji i Kierownikowi szkolenia praktycznego za życzliwość, troskę, stworzenie dogodnych warunków do zdobywania wiedzy i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem procesu dydaktycznego. Poźniej podziękowania za przekazanę wiedzę, wyrozumiałość, cierpliwość i trud włożony w wychowanie skierowane zostały do Nauczycieli i Wychowawców klas maturalnych, tj. do p. Magdaleny Goławskiej- wychowawczyni klasy IV TH, p. Agaty Skwara- wychowawczyni klasy IV TK oraz p. Pawła Salamończyka- wychowawcy klasy IV TE. Młodzież podziękowała także nauczycielowi wychowania fizycznego-p. Monice Tomaszewskiej-Madej za przygotowanie układu poloneza. Szczególnie gorące wyrazy wdzięczności za miłość i wspieranie w codziennych trudach popłynęły w kierunku Rodziców. Po przemówieniach prowadzący uroczystość zaprosili Dyrekcję szkoły, Wychowawców i przedstawicieli klas maturalnych do inauguracyjnego poloneza.