STUDNIÓWKA 2019

26 stycznia 2019 r. uczniowie klas: IV THA, IV TK, IV TE i IV TTŻ, bawili się na balu studniówkowym pod opieką rodziców i wychowawców: p. Justyny Ostrzyżek, p. Agnieszki Zarzyckiej i p. Piotra Lipińskiego. Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, którą poprowadzili: Katarzyna Trendak – uczennica kl. IV TH A i Szymon Kopeć– uczeń kl. IV TE. Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, do którego młodzież zaprosiła: p. Krzysztofa Oklińskiego – Dyrektora ZS nr 2, p. Wicedyrektor - Katarzynę Celińską oraz wychowawców klas IV. Następnie poloneza zatańczyła młodzież kl. IV THA, która przygotowała układ dzięki  p. Monice Tomaszewskiej -Madej oraz uczniowie klas: IV TK, IV TE i IV TTŻ, którzy ćwiczyli pod kierunkiem p. Moniki Osińskiej.

Część oficjalna zakończyła się walcem. Bal studniówkowy trwał całą noc, a za 100 dni uczniów czeka matura.

Dzięki uprzejmości „Pracowni Kadru” i „Watchmore” relację fotograficzną i krótką zapowiedź filmu, możecie obejrzeć już dziś!