SUKCES SIATKAREK PLAŻOWYCH!!!

Ostatnie zawody w roku szkolnym 2021/2022 zakończyły się historycznym sukcesem siatkarek plażowych. Reprezentantki Zespołu Szkół nr 2 zajęły bowiem 2 miejsce w Finale Powiatu podczas zawodów, które rozegrane zostały 18 maja na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie.

Zawodniczki naszej szkoły wystąpiły w składzie:

PATRYCJA SIEMIONEK, AGNIESZKA WIELGOSZ, JULIA PRACZ z klasy 3TH oraz EDYTA CZYZIO z klasy 3TKG.

Dziewczęta rozpoczęły zawody rozgrywkami grupowymi. W tej fazie turnieju okazały się bezkonkurencyjne, wygrały swoje mecze z zawodniczkami ZS w Radoryżu Smolanym i ZS nr 1 w Łukowie bez straty seta. W finale uległy nieznacznie siatkarkom z ZS nr 3 w Łukowie.

Osiągnięcie dziewcząt jest jak do tej pory największym sukcesem w historii szkoły dlatego należą im się wielkie brawa!!!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE – ZS NR 3 ŁUKÓW