„Szalony Tydzień” w ZS2

W dniach 22.05 – 26.05.2023r. odbyło się szkolne przedsięwzięcie „Szalony Tydzień.”  Na każdy dzień tygodnia zostały zaplanowane inne działania.  I tak, w poniedziałek odbył się ,,Dzień Idola”, we wtorek dzień muzyczno-taneczny, w środę dzień bez plecaka, w czwartek ,,Święto Królewny (i Królewicza)”,  a na koniec tygodnia - w piątek, ubraliśmy się w kolor miłości czyli czerwony, pamiętając że obchodzony tego dnia jest ,,Dzień Matki”. Aktywne włączenie się młodzieży w proponowane akcje zwalniało ich w danym dniu z odpytywania. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego przygotowali plakat informujący o zaplanowanych działaniach, a następnie rozpowszechnili go wśród całej społeczności szkolnej. ,,Szalony Tydzień” cieszył się sporym zainteresowaniem, a zaproponowane rozrywki przyczyniły do umacniania relacji. 

Trzeba przyznać, że był to bardzo ciekawy i zabawny tydzień. Dziękujemy wszystkim za aktywne włączenie się do wspólnej zabawy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

Pomysłodawcą i koordynatorem ,,Szalonego Tygodnia” była pani pedagog Anita Olszewska, która przeprowadziła poszczególne akcje we współpracy z p. A. Cichosz, p. I. Opolską oraz p. A. Przeździak. Galeria