Targi Wiedzy i Umiejętności

Klasa IV TK na Targach Wiedzy i Umiejętności
w Medycznym Studium Zawodowym

Dnia 6 kwietnia 2016 r. uczniowie klasy IV TK, pod opieką wychowawczyni p. L. Grono, wzięli udział w Targach Wiedzy i Umiejętności  odbywających się pod hasłem „Bądź zdrowy na wiosnę”, zorganizowanych przez Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie.
   W programie imprezy znalazły się wykłady: o autyzmie, pierwszej pomocy przedmedycznej, przyczynach bólów i schorzeń kręgosłupa. Ponadto uczniowie naszej szkoły zapoznali się z kierunkami i  zasadami kształcenia oraz warunkami rekrutacji w Medycznym Studium Zawodowym Łukowie. Pobyt na Targach był też okazją do udziału w warsztatach typu „próba pracy”, które odbywały się w specjalistycznych pracowniach: chemii kosmetycznej i farmaceutycznej, instruktażu higienizacji jamy ustnej, estetyki stomatologicznej i zapobiegania wadom zgryzu.
Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

targi m6416