Technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej nagrodzeni wycieczką do Gliwic

Technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

nagrodzeni wycieczką do Gliwic za udział w projekcie „Szkoła Izolacji Jetro Isover”

wyjazd jetro gliwice

W dniach 18-19 grudnia 2017 r. sześciu uczniów z ZS Nr 2 w Łukowie, którzy zostali finalistami konkursu przeprowadzonego w ramach projektu „Szkoła Izolacji Jetro Isover”, wzięło udział w wycieczce do fabryki Isover w Gliwicach.
Pierwszego dnia pobytu uczniowie z przewodnikiem zwiedzali zabytkową kopalnię srebra w Tarnowskich Górach. Drugiego dnia po odbyciu szkolenia bhp przyszli energetycy zwiedzili fabrykę wełny mineralnej ISOVER SAINT-GOBAIN w Gliwicach. Była to okazja do zapoznania się z całą linią produkcyjną oraz udziału w zajęciach praktycznych dotyczących izolacji termicznej wewnątrz budynku.

jetro gliwice 2

Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawował p. Adam Sulej – nauczyciel przedmiotów zawodowych.