Uczniowie ZS2 na Warsaw Motor Show

W dniu 16 listopada, 41 uczniów kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z klas 1, 2, 3 oraz 4, wzięło udział w targach motoryzacyjnych Warsaw Motor Show. Impreza odbywała się na terenie centrum Warsaw Expo w Nadarzynie. W ciągu kilku godzin młodzież zapoznała się z ofertą wystawców z Polski i Europy rozmieszczoną w czterech olbrzymich halach - strefach tematycznych. Szczególną uwagę uczniów zwróciły pojazdy o alternatywnym źródle napędu. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły pojazdy o napędzie elektrycznym min. Tesla, Fiat, Ford, BMW, uczniowie bowiem mieli okazję przejechać się tymi samochodami po hali  jako pasażerowie. Uczniowie mieli również możliwość rozmowy z Kicksterem autorem jednego z największych motoryzacyjnych kanałów w polskim internecie.

Uczniami podczas wycieczki opiekowali się p. dyrektor K.Okliński, p. P.Salamończyk i p. A.Sulej.