Uczniowie ZS nr 2 w Łukowie stypendystami „Lubelskiej kuźni talentów 2021-2023”

Miło nam poinformować że uczennice Technikum nr 2: Wiktoria Zawadzka Małgorzata Kamecka z kl. 3 THGB oraz Katarzyna Kozera z kl. 3 THGA otrzymały stypendium w ramach programu „Lubelska kuźnia talentów 2021-2023” przyznawanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Stypendia z tego samego projektu otrzymali również uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia z Oddziałami Integracyjnymi nr 2: Natalia Karwowska Filip Winnik z kl. 3 BB, a także Katarzyna Kardas oraz Dominika Kamińska z kl. 2 BC. 

Program jest skierowany do uczniów szczególnie uzdolnionych z przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego oraz w roku szkolnym 2021/2022 kontynuują naukę w szkołach zawodowych, a w ubiegłym roku szkolnym z przedmiotów zawodowych osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75. Otrzymane stypendium pomoże uczniom w zdobyciu dodatkowych kwalifikacji i umiejętności przydatnych w wykonywaniu zawodu, w którym obecnie się kształcą.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć w nauce i zachęcamy do dalszej pracy i rozwijania talentów. 

Opiekunem dydaktycznym stypendystów jest p. Agnieszka Cichosz.