Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025

2 września o godz. 9.30 w sali gimnastycznej ZS nr 2  zgromadzili się uczniowie, Dyrekcja, nauczyciele i rodzice, aby uczestniczyć w inauguracji roku szkolnego 2024/2025. Uroczystość rozpoczęła się, zgodnie z tradycją, wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. W imieniu uczniów serdecznie powitali zgromadzonych: Amelia Zawadzka, Agata Czubek, Szymon Danielak, zapewniając, że „nowy rok szkolny to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości”. Jako pierwszy głos zabrał Wicestarosta Powiatu Łukowskiego p. Janusz Kozioł. Podczas wystąpienia życzył młodzieży i nauczycielom spełnienia zamierzeń i planów oraz jak najlepszych wyników kształcenia. Następnie, prowadzący uroczystość, upamiętnili 85 rocznicę wybuchu II wojny światowej i złożyli hołd poległym w obronie ojczyzny. Na koniec głos zabrał Dyrektor ZS nr 2 p. Krzysztof Okliński, witając społeczność szkolną i uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Życzył młodzieży  sukcesów w nauce.

Uroczystość przygotowały: p. Joanna Pucyk, p. Anna Przeździak, p. Elwira Janiak.