Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Dziś wspólnie zakończyliśmy kolejny rok pełen nauki, wyzwań i sukcesów. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Łukowskiego – p. Dariusz Szustek, który skierował do uczniów, nauczycieli i rodziców wiele ciepłych oraz motywujących słów. Dziękujemy za obecność i inspirujące przemówienie.

Podczas uroczystości głos zabrał również Dyrektor Szkoły – p. Krzysztof Okliński, dziękując uczniom za ich całoroczny wysiłek, nauczycielom za zaangażowanie, a rodzicom za wsparcie i współpracę.

Szczególnym momentem uroczystości było pożegnanie uczniów klas III Branżowej Szkoły I Stopnia. Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów zawodowych i osobistych oraz powodzenia na kolejnych etapach życia. Niech zdobyta wiedza i umiejętności będą solidnym fundamentem Waszej przyszłości!

Najbardziej wyczekiwanym momentem było wręczenie świadectw z czerwonym paskiem, nagród oraz wyróżnień dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i aktywnie reprezentowali naszą Szkołę w różnych przedsięwzięciach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych sukcesów! Życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!



Galeria