UWAGA KONKURS!!! „LAS W DUECIE Z POEZJĄ”

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Lasu i Międzynarodowy Dzień Poezji. Z tej  okazji zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym ”Las w duecie z poezją”. Lasy stanowią jedno z najzdrowszych środowisk w naszej strefie klimatyczno-geograficznej.

Wiosna sprzyja przeżyciom estetycznym, a takim może okazać się romantyczny spacer po lesie z tomikiem wierszy  ulubionego poety. Cele konkursu to: promowanie atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, zapoznanie z bogactwem przyrodniczym polskich lasów, popularyzowanie poezji, rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów.

Zasady udziału w konkursie;

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Branżowej 1 stopnia oraz uczniów klas I-IV Technikum nr 2 .

2. Uczestnik zmagań konkursowych wykona fotografię, na której utrwali spacer po lesie z tomikiem poezji wybranego twórcy.

3. Termin nadsyłania zdjęć upływa 1 kwietnia 2023 r.

4. Jury, oceniając prace weźmie po uwagę:

- walory artystyczne zdjęcia,

- kreatywność autora fotografii,

- zgodność z tematyką konkursu.

Wykonane samodzielnie zdjęcia przesyłamy na adres: jopuzs2@onet.pl

Wszelkich informacji o konkursie udziela p. Joanna Pucyk - nauczyciel języka polskiego.