"Wrześniowa chocolate"

13.09.2023 r. młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie wznowiła  realizację projektu „Taneczne ZS 2”. Na osłodę powrotu do szkoły oraz pożegnanie wakacyjnego wypoczynku uczniowie zatańczyli „chocolate”.

Celem przedsięwzięcia jest integracja społeczności szkolnej oraz zachęcanie i wspieranie uczniów do rozwijania ich aktywności fizycznej.

Wspólne pląsy na boisku szkolnym z pewnością umiliły uczestnikom zabawy trudny czas przyzwyczajania się do codziennych uczniowskich obowiązków i dały możliwość, chociaż na chwilę, powrócić do letniej beztroski. Dodatkowym, miłym akcentem, przedsięwzięcia był poczęstunek z czekolady przygotowany przez organizatorki: p. Izabelę Opolską nauczycielkę wychowania fizycznego i p. Anitę Olszewską – szkolną pedagożkę.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.