#WSPIERAM #ŚWIATOWYDZIEŃZDROWIA

7 kwietnia w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Dnia Zdrowia. Hasłem przewodnim tych obchodów było podziękowanie za wspaniałą pracę pielęgniarkom i położnym na całym świecie. W czasie ich trwania uczniowie mogli przesyłać wykonane przez siebie prace wyrażające uznanie i wsparcie dla ludzi pracujących w służbie zdrowia w ramach akcji   #wspieram, zorganizowanej przez p. Justynę Ostrzyżek.

Wielu uczniów podjęło się wykonania grafik – w galerii znajdują się ich przykładowe prace, które mogą stać się inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą przyłączyć się jeszcze do akcji. Twórców plakatów zachęcamy do dołączenia ich do „Kroniki życzliwości” – inicjatywy dokumentującej wsparcie, dla służby zdrowia, zorganizowanej w ramach programu „Niepodległa”. Pamiętajmy, że „słowa mają ogromną moc, a ich siła daje nadzieję i mobilizuje nas do walki”. Dlatego wspierajmy i myślmy o tym, że  #wszystkobędziedobrze.