Wycieczka do Warszawy

W dniu 24 września 2015 r. uczniowie klas: I, II i III ZSZ uczący się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyli w pokazach z cyklu TIP-TOPOL Tour organizowanych w Centrum EXPO XXI w Warszawie.
   W programie spotkania były ekspozycje pracy urządzeń dotyczące między innymi prostowania felg, urządzeń czyszczących, diagnostyki, montażu i wyważania, podnośników, naprawy ogumienia, układów hamulcowych, itp. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy systemów TPMS oraz poprawnej naprawy ogumienia. W trakcie spotkania organizowane były liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród naszych uczniów największą popularnością cieszył się konkurs szybkości jazdy samochodem na symulatorze.
   Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali: p. Cezary Mazurek, p. Małgorzata Kintop i p. Anita Olszewska.