Z wizytą w Medycznym Studium Zawodowym

Dnia 20 marca 2015 r. uczniowie klasy IV TK w ramach preorientacji zawodowej wzięli udział w „Dniu dla zdrowia i urody” organizowanym przez Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka w Łukowie. Młodzież zapoznała się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez tę szkołę. Słuchacze studium w praktyce zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które nabywają w trakcie nauki. Uczniowie, a zwłaszcza uczennice, ZS Nr 2 skorzystali z proponowanych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, diagnostyki cery oraz pomiaru ciśnienia, a także porad z estetyki stomatologicznej. Dodatkową atrakcją była możliwość udziału w warsztatach tańca nowoczesnego poprowadzonych przez instruktorów z jednej z łukowskich szkół tanecznych.
   Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Małgorzata Kintop i p. Elwira Janiak.

20150320 130501