Z WIZYTĄ W PARISEL PALACE

26 marca grupa uczniów z klasy IV TK odwiedziła  Centrum Konferencyjno- Wypoczynkowe Parisel Palace w Klimkach. Celem tej wizyty było nawiązanie kontaktu z potencjalnym pracodawcą, zapoznanie się z obowiązkami na poszczególnych stanowiskach pracy: kelner, recepcjonista.

Parisel Palace to jeden z największych obiektów tego typu w okolicy. Znajdują się tam 3 sale konferencyjne, z których największa Brylantowa o powierzchni 560 m2 może pomieścić ponad 400 osób. Ponadto, uczniowie mieli możliwość obejrzenia kilku apartamentów o wysokim standardzie. Do dyspozycji gości są tam 73 miejsca noclegowe. Być może za kilka miesięcy niektórzy absolwenci podejmą zatrudnienie w zawodzie, który zdobyli ucząc się w ZS nr 2 w Łukowie.

Wyjazd zorganizowała A. Skwara- nauczyciel przedmiotów zawodowych.