„Zawodowe rymowanki w ZS 2”

Serdecznie zapraszamy uczniów Zespołu Szkół nr 2 do udziału w konkursie na rymowankę dotyczącą zawodów, w jakich kształci się młodzież. Zasady konkursu: - należy opracować wiersz lub rymowankę o jednym z wybranych zawodów technikum; - wiersz musi składać się z minimum 4 wersów; - w pracy muszą się znaleźć słowa: ZS 2 lub Zespół Szkół nr 2; - wiersz musi zawierać jedną nazwę zawodu: technik kelner/technik usług kelnerskich, technik OZE, technik hotelarz/technik hotelarstwa, technik żywienia/technik żywienia i usług gastronomicznych; - wiersz/rymowanka musi być kulturalna - nie może obrażać uczuć innych osób; - nie może dotyczyć sfer: religii, polityki, moralności; - prace przesyłamy do p. Izabela Opolskiej lub p. Agnieszki Cichosz poprzez dziennik elektroniczny; - przesłane wiersze zostaną umieszczone na Facebooku gdzie będzie można zostawiać tzw. „lajka”; - 3 autorów, których prace zdobędą największą liczbę „polubień” zostanie nagrodzonych nagrodami niespodziankami; - termin nadsyłania rymowanek – 13 marzec (do godziny 20.00); - termin zostawiania „polubień” – 14 – 15 marzec (do godziny 20.00); - wyniki zostaną opublikowane 18 marca na naszych mediach społecznościowych i stronie szkoły. Organizatorki konkursu – p. Izabela Opolska i p. Agnieszka Cichosz.