Zespół Szkół nr 2 wygrywa w ,,Bitwie na nakrętki”!!

Dnia 7 czerwca w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechów w Grali - Dąbrowiźnie odbyło się ogłoszenie wyników konkursu ,,Bitwa na nakrętki”. Z dumą ogłaszamy, iż Zespół Szkół nr 2 zwyciężył w kategorii szkół ponadpodstawowych. Zebraliśmy 603 kg nakrętek!!! Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych zebrano ponad 11 ton nakrętek, które przeznaczone były na rzesz podopiecznych Hospicjum Domowego dla dzieci w Siedlcach.

Dzięki wysiłkom społeczności ZS 2 wsparliśmy hospicjum oraz przyczyniliśmy się do poprawy jakości życia dzieci, które tego potrzebują. Ogromne brawa dla wszystkich za zaangażowanie i Wielkie Serce!!! Pamiętajcie – dobro wraca!!!

Koordynatorami przedsięwzięcia były p. Izabela Opolska - nauczyciel wychowania fizycznego oraz p. Anita Woźniak – pedagog szkolny.