ZS2 na Dniach Łukowa

W dniach 2-4 czerwca, grupa 10 uczniów z klasy I TH pod opieką wychowawczyni p. Anny Przeździak, pomagała w przygotowaniach, a następnie w obsłudze dwóch przedsięwzięć tegorocznych Dni Łukowa, za które był odpowiedzialny Łukowski Ośrodek Kultury. Młodzież zaaranżowała Galerię Prowizorium na piękną restaurację wraz ze strefą relaxu. Przez dwa dni młodzież wcielała się w role kelnerów i obsługiwała artystów występujących na scenie oraz ich ekipy. Na OSIRze uczniowie byli odpowiedzialni za zorganizowanie atrakcji dla dzieci na strefie wodnej PUIK. Młodzież wypadła znakomicie. Zebrała mnóstwo pochwał, a w ramach podziękowania otrzymała wejściówki do łukowskiego kina. To nasza pierwsza zrealizowana forma wolontariatu, ale na pewno nie ostatnia.