ZS nr 2 NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU

Kwiecień to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Społeczność ZS nr 2 w Łukowie po raz kolejny włączyła się w obchody tego święta. W ramach solidarności z ludźmi dotkniętymi autyzmem uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w Niebieskim Biegu zorganizowanym z inicjatywy Łukowskiego Stowarzyszenia Wspierania Osób z Autyzmem i ich Rodzin „Labirynt” oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas: ITŻ, IITŻA, IITŻB, IVTH oraz VTH. Warunkiem udziału w imprezie było posiadanie niebieskiego elementu ubioru lub gadżetu w tym kolorze. Po zakończeniu biegu każda z placówek, która wzięła udział w akcji, otrzymała pamiątkowy dyplom. Przedsięwzięcie w ramach Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu w naszej szkole koordynowane były przez: p. A.  Olszewską i p I. Opolską.