Powiatowe zawody pływackie

W dniu 16.11.2018 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Sztafeta dziewcząt 6x25m wystąpiła w składzie: Marta Kurowska III TH, Patrycja Rosińska II TH, Aleksandra Urbanek IV TH, Róża Piotrowska I TH, Magdalena Olszewska II TH, Aleksandra Karolak IV TTŻ, Sandra Bujak (R) III A ZSZ.

Dziewczęta zajęły IV miejsce z łącznym czasem 2:23.43

Sztafeta chłopców 6x25m wystartowała w składzie: Jakub Olszewski II TH, Adrian Kopeć IITK, Maciej Mądry IV TE, Damian Ostrysz IV TE, Serhii Harasiuk II TK, Maciej Dzadz I A SB, Mateusz Matyjasek (R) I A SB.

Chłopcy zdobyli V miejsce uzyskując łączny czas 1:53.75

W pływaniu indywidualnym na dystansie 50m stylem dowolnym, naszą szkołę reprezentowali: Marta Kurowska, Róża Piotrowska, Serhii Harasiuk, Maciej Mądry.

Najszybciej 50m stylem dowolnym przepłynął Serhii Harasiuk, wśród dziewcząt najszybsza na tym dystansie była Marta Kurowska, uczniowie zajęli VI miejsca w swoich kategoriach.

Gratulacje i podziękowania składają opiekunowie:

Monika Madej, Monika Osińska