TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT „zagrywka-atak-blok”

W dniach 19-30 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Do turnieju zgłosiły się dziewczęta z następujących klas:

Klasa IV TK: Dominika Tomaszewska, Katarzyna Nurzyńska, Natalia Szewczak, Marlena Mościcka, Weronika Kalińska, Klaudia Piotrowska, Martyna Proch, Magdalena Bańkowska.

Klasa IV TH: Klaudia Kobojek, Aleksandra Urbanek, Justyna Stępniewska, Aleksandra Kozak, Monika Abramczyk, Katarzyna Paszkowska, Aleksandra Sierhej, Weronika Grzywacz.

Klasa III TH: Wiktoria Pawlak, Patrycja Kryczka, Klaudia Dziurdziak, Angelika Płudowska, Natalia Kazimierczak, Paulina Mularczyk.

Klasa III TK+III A ZSZ: Kamila Kajda, Kinga Stefaniak, Milena Dadacz, Monika Wardak, Sandra Bujak, Patrycja Grochowska, Paulina Kobojek, Aleksandra Szewczak.

Klasa II TH+IV TTŻ: Julia Sobota, Weronika Pacek, Jolanta Broś, Anita Bartosiak, Patrycja Rosińska, Weronika Stachniak, Aleksandra Karolak.

IV TK

IV TTŻ

3 pkt

IV miejsce

Gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla wszystkich drużyn, za mobilizację, chęci i sportową rywalizację, grę fair play.

Organizator turnieju: Monika Madej