MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

W dniach 25.10-09.11.2016 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Drużyny grały w dwóch grupach, system każdy z każdym, mecze do dwóch wygranych setów.

Do turnieju zgłosiły się siatkarki z następujących klas:

klasa IV TH A, IV TK - Kinga Kopyść, Monika Ostrzyżek, Marta Stefaniak, Kinga Pierośkiewicz, Dominika Całka, Marta Zachoszcz, Ewa Barszcz, Jolanta Rzymowska.

klasa III TK – Edyta Szcześniak, Natalia Bogusz, Patrycja Król, Karolina Konstanta, Monika Zawadzka, Aleksandra Kachniarz.

klasa III TH – Jolanta Michalak, Patrycja Rosa, Patrycja Warowna, Aleksandra Grochowska, Aleksandra Karolak, Karolina Gajowa, Dorota Redzik.

klasa II AB ZSZ – Oliwia Kopycińska, Arleta Leszczak, Kamila Zalewska, Karolina Suska, Karolina Izowska, Marta Zalewska (II TTŻ), Klaudia Wdowiak (I B ZSZ).

klasa II TTŻ – Aleksandra Karolak, Iza Filipek, Kinga Skwarek, Anna Skwarek, Natalia Stefaniak, Kinga Połeć, Patrycja Król, Weronika Kalińska (II TK).

klasa II TH – Aleksandra Kozak, Klaudia Kobojek, Justyna Stępniewska, Aleksandra Urbanek, Aleksandra Sierhej, Katarzyna Paszkowska, Anna Zając.

klasa II TK – Iza Wardak, Dominika Tomaszewska, Marlena Mościcka, Joanna Szymanek, Magdalena Bańkowska, Klaudia Piotrowska, Natalia Szewczak, Monika Wardak (I TK).

klasa I TK – Anna Tomasiewicz, Kinga Stefaniak, Kamila Kajda, Weronika Krasuska, Karolina Kruczek, Dorota Rzymowska, Justyna Ostrysz.

klasa I A ZSZ – Paulina Kobojek, Patrycja Grochowska, Laura Mrozowska, Sandra Bujak, Aleksandra Kowalik, Aleksandra Szewczak, Natalia Fornalczyk, Aleksandra Mikusek.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce III TH
II miejsce III TK
III miejsce II TK
IV miejsce II TTŻ

Najlepszą zawodniczką turnieju została Dorota Redzik- uczennica klasy III TH.
Tegoroczny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Kibice z entuzjazmem dopingowali swoje faworytki.
Gratulacje dla wszystkich drużyn za postawę i zaangażowanie w grze, podziękowania dla kibiców!!!

Organizator i sędzia turnieju: Monika Madej