TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

zagrywka – atak - blok

W dniach 06-15.11.2017 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Drużyny grały w dwóch grupach, system każdy z każdym, mecze do dwóch wygranych setów.

Do turnieju zgłosiły się siatkarki z następujących klas:

klasa IV TK – Edyta Szcześniak, Natalia Bogusz, Patrycja Król, Karolina Konstanta, Monika Zawadzka, Aleksandra Kachniarz, Iza Mościcka, Natalia Dzido.

klasa IV TH – Jolanta Michalak, Patrycja Rosa, Patrycja Warowna, Aleksandra Grochowska, Aleksandra Karolak, Karolina Gajowa, Dorota Redzik.

klasa III TTŻ, III TK – Aleksandra Karolak, Kinga Skwarek, Natalia Stefaniak, Patrycja Król, Martyna Zalewska, Weronika Kalińska, Weronika Tomaszewska, Natalia Szewczak

klasa III TH – Aleksandra Kozak, Klaudia Kobojek, Justyna Stępniewska, Aleksandra Urbanek, Aleksandra Sierhej, Katarzyna Paszkowska, Monika Abramczyk.

klasa III TK, II A ZSZ – Dominika Tomaszewska, Marlena Mościcka, Martyna Proch, Klaudia Piotrowska, Sandra Bujak, Patrycja Grochowska, Aleksandra Mikusek.

klasa II TK – Anna Tomasiewicz, Kinga Stefaniak, Kamila Kajda, Dorota Rzymowska, Monika Wardak, Monika Chromiak, Milena Dadacz.

klasa II TH – Natalia Kazimierczak, Natalia Celińska, Klaudia Dziurdziak, Paulina Mularczyk, Patrycja Kryczka, Katarzyna Opieka, Kamila Babiuch, Edyta Kalińska.

klasa I TH, I A ZSZ – Jolanta Broś, Patrycja Rosińska, Weronika Pacek, Julia Sobota, Anita Bartosiak, Patrycja Borek, Karolina Marciniak, Marta Kazanecka.

klasa I TK – Agnieszka Paniak, Aleksandra Dadacz, Julia Sułkowska, Katarzyna Kryczka, Kinga Ziemińska, Natalia Kazimierczak, Karolina Grochowska, Sylwia Kaczor.

II TH

II miejsce IV TH

III miejsce IV TK

IV miejsce   III TK, II A ZSZ

Najlepszą zawodniczką turnieju została, Natalia Celińska, uczennica klasy II TH.

Tegoroczny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, kibice z entuzjazmem dopingowali swoje faworytki.

Gratulacje dla wszystkich drużyn za postawę i zaangażowanie w grze, podziękowania dla kibiców!!!

Organizator i sędzia turnieju: Monika Madej