ABC ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA

Dnia 30 maja odbyła się w naszej szkole akcja pod hasłem „ABC ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA” skierowana do społeczności szkolnej oraz mieszkańców naszego miasta. Celem przedsięwzięcia było promowanie zdrowego trybu życia, przypominanie o konieczności regularnego wykonywania badań profilaktycznych oraz edukacja prawidłowego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Uczniowie kl. I TK zapraszali członków społeczności szkolnej oraz lokalnej do zapoznania się z ulotkami informacyjnymi oraz do skorzystania z możliwości pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Młodzież częstowała uczestników akcji zdrowymi owocowymi przekąskami oraz rozdawała odblaski, żeby poprawić ich bezpieczeństwo na drodze.

Koordynatorem przedsięwzięcia była p. M.Goławska we współpracy z pielęgniarką szkolną- p. K. Zdunek.