„Co wiem o kardynale Stefanie Wyszyńskim” – szkolny konkurs o Prymasie Tysiąclecia.

„Od siebie trzeba wymagać najwięcej
i nie opuszczać rąk.”
kard. Stefan Wyszyński

Z okazji ogłoszenia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2021 Rokiem kard. Stefana Wyszyńskiego biblioteka szkolna zorganizowała konkurs pt. „Co wiem o kardynale Stefanie Wyszyńskim”. W rywalizacji mógł wziąć udział każdy uczeń ZS nr 2 w Łukowie.

Od uczestników wymagano zapoznania się z życiorysem Prymasa Tysiąclecia oraz rozwiązania quizzu, ułożonego na jego podstawie. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas: I TEŻ, I BA, II TEK, III TH, III THGA oraz IV TH.  Zwycięzców poznamy wkrótce.

Przedsięwzięcie przygotowały i przeprowadziły p. Iwona Kalczewska i p. Agnieszka Cichosz – nauczycielki bibliotekarki.