Dzień sportu i edukacji zdrowotnej przedszkolaków

W dniu 13.04.2015. roku w ramach projektu KIK/34, realizowanego w Zespole Szkół Nr 2 w Łukowie, grupa uczniów pod kierunkiem p. M. Madej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Klubu Sprawnego Przedszkolaka, zorganizowała „Dzień sportu i edukacji zdrowotnej”.
    W zajęciach uczestniczyło 23 przedszkolaków wraz z opiekunami. W programie znalazły się zabawy z balonami, ćwiczenia z rodzicami, wyścigi „rzędów”, wspólne kolorowanie obrazków oraz rozwiązywanie zagadek warzywno-owocowych i przygotowywanie soków. Przedszkolaki podczas trwania zajęć nauczyły się wierszyka o tematyce zdrowotnej. Występy zostały nagrodzone oklaskami i pamiątkowymi zdjęciami.
    Spotkanie zakończyło się degustacją soków własnego wyrobu z jabłek i marchewek.

Koordynator projektu p. Monika Madej oraz współorganizatorzy: p. Agnieszka Kołodziej, p. Ewa Kruger i p. Lucyna Grono, dziękują przedszkolakom i ich rodzicom za aktywny udział w zajęciach, a młodzieży naszej szkoły za pomoc w realizacji przedsięwzięcia.