Prezentacja szkoły na Targach Pracy i Edukacji

Dnia 17 kwietnia 2015r. przedstawiciele Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie wzięli udział w Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się w ZS Nr 1. Osoby odwiedzające nasze stoisko miały okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły na rok 2015/2016. Dodatkową atrakcją były pokazy barmańskie, podczas których uczniowie klasy trzeciej kształcący się w zawodzie kelner: Adrian Murawiec i Kacper Smarz zaprezentowali swoje umiejętności. Przedstawiciele z klasy pierwszej zawodu technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Bartosz Lech, Rafał Cichosz oraz Maciej Pytlak pokazali dwa moduły fotowoltaiczne oraz fachową literaturę.
   Opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. Ewa Krüger i p. Paweł Salamończyk– nauczyciele przedmiotów zawodowych.
   Targi Pracy i Edukacji odwiedzili też w charakterze zwiedzających uczniowie kl. IV THA wraz ze swoim wychowawcą p. D. Ladą. Celem ich wizyty było zapoznanie się z możliwościami lokalnego rynku pracy i edukacji.