Egzaminy, egzaminy

Jak co roku w czerwcu na kilka dni nasza szkoła zamieniła się w ośrodek egzaminacyjny. Wszyscy uczniowie, którzy kształcili się w ZS nr 2 zdawali swoje egzaminy na miejscu. 

Pierwszy tydzień czerwca uczniom klas trzecich Technikum nr 2 upłynął bardzo pracowicie na zdawaniu egzaminów zawodowych. Uczniowie kształcący się w zawodach technik hotelarstwa oraz technik usług kelnerskich przystąpili do części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego ich umiejętności zawodowe. Część teoretyczną, która odbywała się z wykorzystaniem systemu komputerowego, wszyscy zaliczyli pomyślnie. Na wyniki części praktycznej trzeba będzie poczekać do ostatniego tygodnia sierpnia. Na pewno też będą pozytywne – w końcu wszyscy trzymaliśmy kciuki za pomyślność! 

Również uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia nr 2, którzy zdecydowali się zdawać egzamin w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej mają ten etap nauki za sobą. Wszystkim, którzy pomyślnie zaliczyli test gratulujemy, a w sierpniu, kiedy poznamy wyniki części praktycznej, ponownie będziemy cieszyć się sukcesem naszych uczniów.  

Na wykorzystanie swojej szansy na egzaminie praktycznym czekają jeszcze technicy urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Część teoretyczna została przez nich zaliczona pozytywnie, więc i drugi etap na pewno pójdzie dobrze.

Życzymy powodzenia!Galeria