KONKURS NA HASŁO

Dnia 6 lutego 2019 roku odbędą się szkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu pod  hasłem ,,Działajmy razem!’’. Tegoroczna  edycja zachęca uczniów do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu tego dnia, dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na hasło  promujące bezpieczny dostęp do zasobów internetu. Głównym celem przedsięwzięcia  jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci  i młodzieży do wirtualnego świata, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promowanie  pozytywnego wykorzystywania internetu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas szkolnych obchodów Dnia bez internetu.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy przedsięwzięcia,