Wyjazd uczniów klasy II WB do Siedlec

22 stycznia uczniowie klasy II WB pod opieką wychowawczyni Pani Iwony Świć i Pani psycholog  Emilii Klimiuk  wybrali się na wycieczkę do pobliskich Siedlec. Najpierw uczestnicy wyjazdu udali się na lodowisko. Tam doskonalili   jazdę na łyżwach. Z uśmiechem na twarzy podczas tej atrakcyjnej formy wypoczynku usprawniali koordynację ruchową.

Później uczniowie obejrzeli wystawę zdjęć "Wieloryby z Królestwa Tonga" która została zaprezentowana w Galerii Fotografii Focus mieszczącej się w MDK. Autorem prac jest Wojtek Męczyński –fotograf, podróżnik, miłośnik przyrody. Zdjęcia artysty  ukazywały wieloryby  w ich naturalnym środowisku. Dzięki wizycie w Galerii  Focus młodzież pogłębiła swoją wiedzę dotyczącą tych ogromnych ssaków  oraz bogactwa świata fauny morskiej.

Na koniec wycieczki młodzież udała się do kina ,aby obejrzeć komedię „ Pech to nie grzech”. Wyjazd uczniów  sprzyjał integracji zespołu klasowego, a także zachęcił ich do atrakcyjnego sposobu wykorzystania czasu wolnego,ochrony środowiska naturalnego i propagowania postaw ekologicznych.