Studniówka 2015

„ Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,
Którzy chcą by młodzi nie szaleli. ”
Jan Kochanowski

Dnia 17stycznia 2015 r., na 100 dni przed maturą - jak nakazuje tradycja, odbył się bal studniówkowy uczniów klas:
III LO A- wychowawca p. Marzena Nurzyńska-Pycka
IV TK- wychowawca p. Monika Tomaszewska-Madej
IV THA- wychowawca p. Dariusz Lada
IV THB- wychowawca p. Sylwester Broński
   Ta jedyna w swoim rodzaju uroczystość rozpoczęła się przemówieniem p. Dyrektor Krystyny Koniecznej. W imieniu wszystkich maturzystów uczniowie: Patrycja Józwik oraz Patryk Lejman podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom oraz Rodzicom za trud włożony w proces edukacji i wychowania.
   Następnie, nawiązując do wieloletniej tradycji, przyszli abiturienci zaprezentowali się w starannie przygotowanych układach choreograficznych staropolskiego poloneza. Po oficjalnym rozpoczęciu nadszedł czas na wspólną zabawę do białego rana.
   A teraz każdy już wie, że pora na intensywną naukę, bowiem do matury pozostało symboliczne 100 dni.

foto.0005