Wycieczka uczniów z klas I TK i I THA

18 lutego 2015 r. uczniowie z klas I TK oraz I THA udali się na wycieczkę do Siedlec. Głównym punktem programu była wizyta na lodowisku MOSiR. Początkujący sportowcy mieli okazję nauczyć się jeździć na łyżwach, a zaawansowani miłośnicy tej formy rekreacji - udoskonalić nabyte umiejętności. Następnie młodzież udała się do kina na projekcję filmu „Carte Blanche”. Jest to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia nauczyciela liceum, który ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej, wystąpił Andrzej Chyra nagradzany za występy w takich filmach jak: “Dług”, “Komornik” czy “W imię”. Młodzież mogła też podziwiać grę aktorską: Arkadiusza Jakubika, Urszuli Grabowskiej, Doroty Kolak i Wojciecha Pszoniaka oraz uczniów lubelskich liceów.
   Opiekę nad młodzieżą sprawowały wychowawczynie klas: I TK- p. Agata Skwara oraz I THA- p. Magdalena Goławska.