V Targi Pracy i Edukacji

Prezentacja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie

podczas V Targów Pracy i Edukacji

Dnia 8 kwietnia 2016 r. przedstawiciele Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły na V Targach Pracy i Edukacji, które odbyły się w ZS Nr 1. Osoby odwiedzające nasze stoisko miały okazję zapoznać się z kierunkami kształcenia proponowanymi na rok 2016/2017.
Uczniowie klasy II TE kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej: Konrad Bany i Cezary Niezabitowski zaprezentowali zestaw fotowoltaiczny typu off-grid przeznaczony do produkcji energii elektrycznej wykorzystywanej na bieżąco lub gromadzonej w akumulatorach. Uczniowie z klas III TH B i III TH A uczący się w zawodzie technik hotelarstwa: Małgorzata Chojniak, Jolanta Piotrowska, Kamila Lipka i Rafał Gdula, ubrani w stroje służbowe, przybliżani tajniki zawodu hotelarza oraz rozdawali ulotki. Dodatkową atrakcją były pokazy, podczas których uczniowie klasy IV TK kształcący się w zawodzie kelner: Adrian Murawiec i Kacper Smarz zaprezentowali swoje umiejętności barmańskie.
   Opiekę nad młodzieżą prezentującą ofertę Szkoły sprawowali: p. Małgorzata Kintop i p. Paweł Salamończyk– nauczyciele przedmiotów zawodowych.

dsc 4492targipracy2016