Warsztaty „Montaż instalacji rurowych”

W dniu 08.10.2015 r. uczniowie III klasy technikum kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz uczniowie III klasy zdobywający zawód monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych mieli możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Bezpłatne szkolenie przeprowadził przedstawiciel firmy VESBO POLAND- dystrybutor instalacji sanitarnych w Europie. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość zapoznania się z nowinkami ze świata instalacji sanitarnych, oraz uczestniczyć w praktycznym szkoleniu z montażu instalacji zgrzewanych, skręcanych i zaciskanych.

W ramach współpracy z firmą szkoła została wyposażona w próbki produktów, sprzęt oraz tablice naukowe. Uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach.

dsc00019-8.10.15