Warsztaty z samoobrony

Dnia 09.06.2016 r. uczennice klas I i II technikum i zasadniczej szkoły zawodowej wzięły udział w zajęciach warsztatowych z policjantami Komendy Powiatowej Policji. Celem spotkania było rozwijanie postaw umożliwiających zapobieganie niebezpieczeństwom, ich unikanie i pokonywanie.
   Funkcjonariusze z wydziałów: prewencji i kryminalistyki przypomnieli ogólne zasady bezpieczeństwa. Przestrzegali przed zagrożeniami, jakie mogą się pojawić podczas nadchodzących wakacji. Poinformowali o obowiązujących przepisach. Dziewczęta zostały poinstruowane, jak uniknąć konfliktów z prawem, a także jak nie stać się ofiarą przestępstwa. Ponadto poruszono problem nałogów, patologii i agresji. Największym zainteresowaniem cieszył się pokaz samoobrony.
   Zajęcia zorganizowała p. Anita Olszewska – pedagog szkolny.

w9.6.16.1  w.9.6.16.2