Wild West Theatre w ZS nr 2

Dnia 22 listopada w naszej szkole odbył się spektakl anglojęzyczny pod tytułem "The Night In" przygotowany przez grupę teatralną „Wild West Theatre”. Młodzież ZS nr 2 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi obejrzeli komedię o ojcu-Marku i synu-Leo. Leo niespodziewanie umawia ojca (wdowca) na randkę w ciemno.

Początkowo Mark się nie zgadza, ale zmienia zdanie pod warunkiem, że syn przygotuje go do tego wyjścia. Podczas rozważania nad tym jak spotkanie będzie wyglądało, dwaj bohaterowie uczą się czegoś o życiu i o sobie nawzajem. Mark nabiera pewności siebie, a Leo zaczyna dostrzegać, jakie wartości naprawdę liczą się w relacjach międzyludzkich. Dialogi były zabawne i zrozumiałe, przez co wszyscy świetnie się bawili. Udział w tym spektaklu dał nam możliwość doświadczenia gry aktorskiej i sprawdzenia swoich umiejętności językowych.

Spotkanie zorganizowała p. Agata Krasuska-Skiba.