Wybroy SU

Wybory SU

W dniach 9-10 października 2017 roku odbędą się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, Opiekuna Samorządu i Rzecznika Praw Ucznia Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie na rok szkolny 2017/2018. Do Rady SU może kandydować uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie, systematycznie uczęszczający do szkoły i nie sprawiający kłopotów wychowawczych zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko kandydata, jego pisemną zgodę na kandydowanie oraz akceptację wychowawcy klasy.
Do Rady SU nie mogą kandydować uczniowie z klas programowo najwyższych.
Termin zgłoszeń kandydatów do rady SU – 3 października 2017 r. do p. A.Kołodziej lub p. S.Brońskiego.
Kampania wyborcza będzie trwała w dniach 3-6 października 2017, podczas której kandydaci mają prawo do zaprezentowania własnego programu działania w strukturach samorządu uczniowskiego na terenie szkoły.