Wycieczka integracyjna uczniów klas I

W dniu 20 listopada uczniowie klas pierwszych ( I THB, ITKG, I TH ) pojechali do Warszawy. Głównym punktem wycieczki była wizyta w gmachu Telewizji Polskiej na ul. Woronicza. Wraz z przewodnikiem zwiedzali studia telewizyjne, posłuchali niezwykle ciekawej historii TVP, a także byli w Muzeum TVP. Najwięcej emocji wzbudziła wizyta w studio programu "Pytanie na śniadanie" oraz programu "Jaka to melodia". Na korytarzach spotkać można było kilku znanych dziennikarzy, artystów związanych z TVP, aktorów. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak powstają programy sportowe, rozrywkowe czy publicystyczne.

Ponadto był czas na odpoczynek i posiłek w Galerii Mokotów oraz  seans w kinie. po południu udaliśmy się do Wilanowa, gdzie zwiedzaliśmy Królewski Ogród Świateł i wysłuchaliśmy koncertu w ogrodach Pałacu.

Opiekunami uczniów były: A. Skwara, A. Cichosz, L. Grono, a wyjazd zorganizowało BP GLOB z Sokołowa Podlaskiego