Targi Energetyczne - ENERGETICS w Lublinie

20 listopada 2019r. 43 - osobowa grupa uczniów klas 1 te, 1 teg i 3te  kształcących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki   odnawialnej wzięła udział w Targach Energetycznych - ENERGETICS w Lublinie.  ENERGETICS to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce. Istotą targów jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń , aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z Polski i zagranicy.

Uczniowie z zainteresowaniem zwiedzali stoiska różnych wystawców branży energetycznej. Brali czynny udział w pokazach . Wzięli również  udział w Seminarium Lubelskiego Klastra  Ekoenergetycznego   -  ,, Bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej'' , które wygłosił Henryk Palak  z Eco - energia Sp. z. o.o

Wyjazd zorganizował pan Paweł Salamończyk  . Opiekunami  byli  pani Renata Pieńkus i pan Adam Sulej.