Zakończenie klas maturalnych 2017

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

zakonczenie 2017

28 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły tegorocznym absolwentom. Maturzyści, którzy przez ostatnie cztery lata godnie reprezentowali naszą szkołę na wielu uroczystościach miejskich, powiatowych i wojewódzkich- teraz mogli uroczyście przekazać Sztandar Zespołu Szkół Nr 2 młodszym kolegom. Pani Dyrektor Krystyna Konieczna wręczyła nagrody książkowe tym, którzy swoją aktywną postawą i osiągnięciami w wielu dziedzinach przynosili chlubę naszej Szkole.
Tego dnia wspominaliśmy również o 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, podkreślając jak ważna jest dla nas Polska i nasze symbole narodowe.
Po części oficjalnej i wręczeniu świadectw wszystkim absolwentom był czas na wspomnienia, bowiem sami uczniowie przygotowali niespodziankę w postaci prezentacji zdjęć z ostatnich czterech lat wspólnej drogi. Były uśmiechy, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców, ale i chwile refleksji nad tym ,co już było… Prowadzący uroczystość – uczniowie klasy III TH życzyli swoim starszym kolegom i koleżankom wytrwałości w dążeniu do celu, mądrości przy podejmowaniu decyzji i samych prostych dróg.