Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Dnia 24 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. W akademii udział wzięli udział m.in.: dyrektor szkoły p. Krzysztof Okliński oraz wychowawcy i uczniowie klas:
   III LO A  - p. Marzena Nurzyńska – Pycka
   IV THA – p. Dariusz Lada
   IV TH B – p. Sylwester Broński
   IV TK – p. Monika Tomaszewska – Madej
oraz słuchacze Liceum Ogólnokształcącego Nr 2 dla Dorosłych (semestr szósty) - opiekun p. Iwona Kalczewska.
   W  trakcie uroczystości głos zabrał Dyrektor Szkoły p. Krzysztof Okliński oraz wychowawcy poszczególnych oddziałów. Absolwenci przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom. Rozdane zostały nagrody za osiągnięcia w nauce, frekwencję i inne aktywności szkolne. Wręczaniu świadectw maturalnych towarzyszyły prezentacje multimedialne przygotowane przez absolwentów, które przypomniały o wspólnie spędzonych chwilach. Uroczystość zakończyła się ostatnimi grupowymi zdjęciami.
   Akademię przygotowali uczniowie kl. III TH A i III TK pod opieką p. Lucyny Grono i p. Piotra Płudowskiego.

Drodzy Absolwenci!
Do mety się
przybywa tylko po to,
by wyruszyć znowu dalej.
A tam, gdzie jesteście obecnie,
To tylko etap Waszej drogi.
Z odrobiną nadziei w zanadrzu
można zawsze wyruszyć z przeświadczeniem,
że ,,każdy wieczór jest zapowiedzią jutrzenki”.

Życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawicie swoje serce, swój umysł i swoje siły. Życzymy niepokoju, który nie pozwala trwać bezczynnie, szerokiego spojrzenia, które pomaga dostrzegać prawdy ukryte, takiej radości, przy której smutek zamiera, a pragnień tak czystych, że od nich niebo błękitnieje.

Społeczność ZS Nr 2 w Łukowie