"Życie jako dar"

Pod takim hasłem odbyła się kolejna Wycieczka Integracyjna podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Łukowie oraz uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. 18 czerwca po raz drugi pojechaliśmy do Klimek, aby tam wspólnie z osobami niepełnosprawnymi spędzić miłe chwile.

Na początku były zabawy z chustą, różne wyścigi, konkurencje rzutowe, w tym rzuty papierowymi samolotami na odległość, układanie hasła z puzzli. Po części sportowej była część artystyczna, podczas której wystąpili uczniowie. Zaprezentowali cytaty, wiersze oraz piosenki mówiące o wartościach życia człowieka. Następnie pojechaliśmy pod pomnik ks. Stanisława Brzóski do rezerwatu "Jata", a później na cmentarz wojenny z 1944 roku do wsi Gręzówka. Zmęczeni nieco upałem, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Łukowa. Wycieczka była bardzo udana dzięki zaangażowaniu wspaniałej młodzieży oraz opiekunów.