ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS MATURALNYCH

ORAZ ABSOLWENTÓW LICEUM DLA DOROSŁYCH

27 KWIETNIA 2018r.

Sala: HOT

Godz. 9.00


Jednocześnie przypominamy całej społeczności szkolnej że dzień 27 kwietnia jest dniem GALOWYM 

Czytaj więcej

23 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I-III kształcący się w zawodzie kelner wzięli udział w IV Szkolnym Dniu Kelnera.  

Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi młodzieży na różne aspekty pracy kelnera, zaprezentowanie przez uczniów umiejętności zawodowych i integracja zespołów klasowych oraz wzmocnienie poczucia przynależności do branży turystyczno-gastronomicznej.

Czytaj więcej

Jeśli spełniasz warunki - aplikuj!

Czytaj więcej

Wydarzenie odbędzie się 11 maja (piątek) w godz. 8:00 – 11:00  w Akademii Inspiracji MAKRO przy Al. Jerozolimskich 184 w Warszawie.


Czytaj więcej

Dnia 25 kwietnia 2018 r. uczniowie klas ITH, ITK, I TE, II TK, II WB, II CW, II WA, II TE,  III TE, III TH, IIITTŻ, III TH uczestniczyli w spotkaniu z policjantem KPP w Łukowie Wydział Ruchu Drogowego p. Waldemarem Komsta. Tematem spotkania były „Wypadki drogowe ich konsekwencje prawne  i skutki społeczne”. 

Czytaj więcej


GIMNAZJALISTO!!! Przyjdź zapoznaj się z ofertą ZS2 !!!

Czytaj więcej

Zapraszamy uczniów klas IV do odwiedzenia stanowiska informacyjnego w bibliotece szkolnej dotyczącego planowania dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Czytaj więcej

Dnia 19 kwietnia br. uczniowie klas: IV TK i IV TH pod opieką wychowawców: p. A. Skwary i p. M.Goławskiej udała się na wizytę do Medycznego Studium Zawodowego im. Janusza Korczaka w Łukowie. Celem wizyty było przybliżenie młodzieży oferty edukacyjnej placówki oraz warunków rekrutacji na przyszły rok szkolny. Młodzież miała także okazję obejrzenia bazy dydaktycznej szkoły, co niewątpliwie wpłynęło na poznanie specyfiki poszczególnych kierunków.


Czytaj więcej

Uczniowie klasy IV TH wzięli udział w cyklu zajęć mających na celu przygotowanie młodzieży do podjęcia trafnej decyzji edukacyjnej i zawodowej, kształcenie kompetencji i rozeznania na rynku pracy oraz poszerzenie horyzontów i zwiększenie perspektyw mobilności zawodowej uczniów. 

Czytaj więcej